Jedyny taki meetup na Śląsku!

18 grudnia 2018 / 18:00 / Cybermachina Katowice

Do wydarzenia pozostało:

18 grudnia 2018 / 18:00

0 dni 00:00:00

Miejsce wydarzenia:

Cybermachina

Świętego Jana 10
Katowice

 • 4

  Edycja

 • 2

  Godziny merytorycznych rozmów

 • 3

  Prelegentów

AI Katowice #4 to kolejne z cyklu spotkań poświęconych sztucznej inteligencji. Budujemy społeczność ekspertów, praktyków i przede wszystkim pasjonatów AI! Podczas spotkań chcemy nie tylko wymieniać się wiedzą, ale również inspirować do tworzenia i badania sztucznych sieci neuronowych osoby związane z nowymi technologiami.

Prelegenci

l
 • speaker

  Piotr Kubica

  Whiteaster

  Machine Learning Engineer w firmie Whiteaster, gdzie współtworzy rozwiązania oparte na uczeniu maszynowym dla firm z sektora FinTech. Bierze aktywny udział w projektach R&D, które z symulatora mogą zostać przeniesione na pojazdy latające.

 • speaker

  Grzegorz Mrukwa

  Netguru

  Senior Machine Learning Engineer w Netguru. Zapaleniec startupów i sztucznej inteligencji. Współtworzył precyzyjne systemy diagnostyki medycznej oparte na wizji komputerowej. Teraz pomaga opracowywać dedykowane rozwiązania bazujące na uczeniu maszynowym w kolejnych gałęziach przemysłu.

 • speaker

  TBA

Poznaj Katowice

W Katowicach powstaje nowe miejsce dla lokalnych przedsiębiorców - Miejski inkubator przedsiębiorczości Strefa Innowacji. Będzie to miejsce współpracy dla wielu firm, w którym będą mogły wymieniać się wiedzą i doświadczeniami. To tu będą odbywać się meetupy, w tym również AI Katowice.

Jeżeli chcecie dowiedzieć się więcej o biznesowej stronie Katowic, to zapraszamy do lektury raportu Usługi biznesowe w Katowicach i Aglomeracji Katowickiej, który możecie pobrać tutaj.